car comp

Promo Car


PROMOcar, to stoisko targowe na kółkach. Klimatyzowana naczepa, naszpikowana elektroniką, po godzinie montażu przeobra ża się w powierzchnię prezentacyjną. Powierzchnia ta - niektóre osiągają nawet 100 m2 - może być wykorzystana jako mobilna filia firmy; centrum informacyjne; doradcze; miejsce szkoleń; scena; pomieszczenie dla VIP-ów i wiele innych. Sposób wykorzystania powierzchni naczepy zależy od potrzeb klienta.

     

Promo Car, to nowy produkt firmy Expo Expert. Wielofunkcyjność; łatwość montażu i demontażu; atrakcyjna forma; nowość na polskim rynku; wyjazd bezpośrednio do klienta końcowego - to największe zalety PROMOcar'a - nowej platformy prezentacyjnej. Promo Car może spełniać wiele funkcji "podczas jednego postoju". Może służyć jako miejsce do prezentacji produktów, dzięki możliwości zmodyfikowania wnętrza naczepy. W krótkim czasie może się stać punktem szkolenia dealerów. Po kolejnej prostej modyfikacji można tam zorganizować elegancki bankiet.

Pojawienie się takiego pojazdu wzbudza zainteresowanie nie tylko potencjalnych klientów, ale również lokalnych mediów (prasa, radio, telewizja). Stwarza to okazję do przeprowadzenia owocnej kampanii w mediach. Zarówno aranżacja pojazdu promocyjnego jak i precyzyjny plan przejazdu powstaje przy ścisłej współpracy z klientem. Do tego nowoczesny ciągnik produkcji amerykańskiej lub europejskiej i już możemy wyruszać w tournee z produktem po terenie całej Europy