Lekkie systemy wystawiennicze

znajdują zastosowanie przede wszystkim w stoiskach targowych o małych powierzchniach. Pozwalają na zredukowanie kosztów logistycznych. Wykorzystywane są również na różnego rodzaju konferencjach, prezentacjach, zjazdach itp. Mogą stanowić również elementy wystroju w pomieszczeniach biurowych. Istotne też są takie zalety jak: nowoczesny wygląd, prosty montaż oraz możliwość wymiany grafiki, lekkość konstrukcji (waga), trwałość materiału z jakiego zostały wykonane, możliwość rozbudowy, łatwość transportu.

 

koszyk    Przejdź do Exposhop.pl

 

Detal 1 Detal 2

ExpoLock 4x3 - Ściana parasolowa

... to bardzo stabilna i efektowna ścianka wystawiennicza. System ten jest wyjątkowo lekki i daje się schować bez problemu do wygodnego kufra transportowego, twardej walizy lub torby transportowej. Doskonale służy do ekspozycji logo, wielkich zdjęć, tekstów oraz reklam.

Stojak na prospekty - akryl

Stojak ten błyskawicznie daje się rozłożyć i złożyć.
Cechuje się on elegancką i smukłą sylwetką, a po złożeniu bez problemu pomieści się w walizeczce razem z prospektami.

   
xbaner
 rollup

4Expo banner

... to lekki system prezentacyjny. Bardzo łatwy w montażu oraz elegancki z wyglądu. Dodatkowym plusem tego systemu jest możliwość błyskawicznej zmiany planszy, zamocowanej na wystających zaczepach. Całość zapakowana w estetyczną tubę.

 Expo Roll-up S (jednostronny)

... to lekki system prezentacyjny. Prezentowana grafika drukowana jest na papierze laminowanym. Całość po zrolowaniu do kasety daje się łatwo transportować.

Cechą harakterystyczną jest prosty montaż.